м. Київ, вул. Кирилівська 103

Статті

Пивний алкоголізм

Пивний алкоголізм мало чим відрізняється від звичайного алкоголізму. З тією різницею, що об'єктом уподобання є слабоалкогольний напій, який через свою популярність, і алкоголем щось особливо не вважається. Тому його п'ють надмірно, ігноруючи сумарну кількість градусів, що надходить в організм. Типові симптоми залежності від пива у чоловіків та жінок, стадії хвороби, де та як її лікувати.

Види наркотиків: властивості, та дія на організм

Відомо кілька сотень речовин, що викликають залежність. Різновиди наркотиків систематизовані в кілька основних груп, що відрізняються один від одного характером на організм. Кожна з них має свої нюанси розвитку залежності, що спричиняє принципи лікування конкретного типу наркоманії. Види наркотиків, які бувають і що про них потрібно знати.

Лікування від токсикоманії

Токсикоманія - пристрасть до вдихання парів хімічних речовин, та прийому лікарських препаратів, що надають психотропну, галюциногенну, одурманюючий дію.

Лікування залежності від бутирату

Бутират (оксибутират натрію) - синтетичний антидепресант, похідне γ-амінооцтової кислоти, головного гальмівного нейромедіатора центральної нервової системи.

Стадії алкоголізму: особливості та наслідки

Приймати спиртне у нас заведено. Рідкісне застілля обходиться без нього, а людина, що не п'є, в компанії, що випивають, виглядає як біла ворона. П'ють у свята, вихідні, або просто щоб розслабитися. Спочатку зрідка, потім періодично, і непомітно, систематично.

Який найефективніший метод лікування алкоголізму?

Пристрасть до спиртного руйнує сім'ї, ставить хрест на кар'єрі, підриває здоров'я, призводить до деградації та смерті. Тому алкоголізм слід лікувати незалежно від стадії. На питання, який найефективніший метод лікування алкоголізму однозначної відповіді не існує, все індивідуально.

1 2 3