м. Київ, вул. Кирилівська 103

Статті

Лікування від токсикоманії

Токсикоманія - пристрасть до вдихання парів хімічних речовин, та прийому лікарських препаратів, що надають психотропну, галюциногенну, одурманюючий дію.

Лікування залежності від бутирату

Бутират (оксибутират натрію) - синтетичний антидепресант, похідне γ-амінооцтової кислоти, головного гальмівного нейромедіатора центральної нервової системи.

Стадії алкоголізму: особливості та наслідки

Приймати спиртне у нас заведено. Рідкісне застілля обходиться без нього, а людина, що не п'є, в компанії, що випивають, виглядає як біла ворона. П'ють у свята, вихідні, або просто щоб розслабитися. Спочатку зрідка, потім періодично, і непомітно, систематично.

Який найефективніший метод лікування алкоголізму?

Пристрасть до спиртного руйнує сім'ї, ставить хрест на кар'єрі, підриває здоров'я, призводить до деградації та смерті. Тому алкоголізм слід лікувати незалежно від стадії. На питання, який найефективніший метод лікування алкоголізму однозначної відповіді не існує, все індивідуально.

Як вибрати клініку для лікування алкоголізму?

Алкоголізм – це проблема, яка серйозно позначається на здоров'ї та змінює життя алкозалежного, а також його найближчого оточення. Найстрашніше полягає в тому, що близькі часто не мають поняття, як допомогти людині, яку алкоголь руйнує у всіх сенсах. Алкогольна залежність провокує безліч негативних ефектів, і через них людина здатна втратити практично весь контроль над власним життям.

Турбо-детокс: що це і як працює

Відмова від наркотиків та повернення до нормального життя – довгий та трудомісткий процес. Вольове рішення покінчити з вживанням наркотиків є добрим початком і половиною успіху, але тільки початком тривалого шляху. Найскладніше подолати абстинентний синдром, інакше кажучи «ломку». Це дуже складний психофізіологічний стан, який дуже важливо успішно пройти і не зірватися.

1 2