м. Київ, вул. Кирилівська 103

Виклик нарколога до дому

Зміст:

 1. Вступ
 2. Хто такий нарколог
 3. Коли він потрібний
 4. Як викликати лікаря
 5. Процедури
 6. Висновок


Виклик нарколога на дім — необхідна, та єдина вірна дія при багатьох станах, що виникають на фоні прийому наркотичних речовин. Від своєчасності надання наркологічної допомоги іноді залежить життя пацієнта. Зняття "ломки", виведення із запою, "детокс" процедури — усе це може зробити фахівець вдома у клієнта в умовах повної анонімності.

Що лікує нарколог

Нарколог — це лікар, що спеціалізується на лікуванні різноманітних залежностей (наркотичної, алкогольної, тютюнової). Займається проблемами токсикоманії, ігроманії, інтернетоманії. Виконує діагностику, лікування гострих, підгострих і хронічних станів, кодування, та інше.

Це універсальний фахівець. Для успішної практики він повинен володіти знаннями в області неврології, фармакології, органічної хімії, психології, психіатрії. Лікарі подібного профілю можуть надавати послуги в медичних центрах, так вдома у пацієнта. Останній варіант комфортніший із-за специфіки захворювання.

Коли потрібно викликати нарколога у будинок

Прийом у лікаря нарколога — перший важливий крок людини, що оступилася, в світ тверезості. Але не кожен алкоголік або наркоман здатен добровільно поїхати в клініку. Особливо у час запоя або при ломці. Єдиний вихід з ситуації — нарколог на дім! Близькі (родичі) залежного можуть самостійно викликати фахівця до вказаної адреси. Ситуації, що вимагають термінової допомоги нарколога, досить поширені. Ігнорувати їх не можна, оскільки благополучний результат залежить від своєчасності лікування.

Проблеми, що вирішуються наркологом вдома:

 • Вивід із запою (безперервному вживанні алкоголю більше доби).
 • Зняття наркотичної «ломки» (синдрому відміни).
 • Форсоване очищення крові від токсинів (УШОД).
 • Стабілізації стану для уникнення ускладнень.
 • Проведення кодування, підшивання, торпедування.
 • Консультування та діагностика.
 • Неможливість відвідування клініки із-за відчуття сорому або страху.
У вашої близької людини подібний стан? Не зволікайте! Зателефонуйте наркологові прямо зараз! Приїдемо додому, швидко, анонімно. Будь-який час і район Києва.

Отримайте безкоштовну консультацію.

+38 (096) 0000 911

Нерідкі епізоди загрозливих станів, коли медична допомога має бути надана в максимально короткий термін. Постраждати від надмірного вживання, неякісного алкоголю можуть системно не п'ючі люди. Гостра алкогольна інтоксикація або стан абстиненції у наркоманів вимагає екстреної специзірованной допомоги.

Небезпечні симптоми:

 • Поява судом;
 • Алкогольний делірій (біла лихоманка);
 • Утруднене дихання;
 • Ослаблення пульсу;
 • Блідість шкірних покривів;
 • Несвідомий стан;
 • Перезбудження, гострий психоз.

Як викликати нарколога

У разі, коли виїзд в клініку на прийом нарколога по самопочуттю неможливий, фахівця можна викликати додому. Таку послугу надає наша клініка. Зробити це гранично просто: зателефонуйте на гарячу лінію, та залиште заявку. Виїзна бригада оперативно прибуде за вказаною адресою. До ваших послуг:

 1. Дружна команда справжніх професіоналів (нарколог, реаніматолог, невролог, психіатр, психотерапевт).
 2. Сучасне оснащення для експрес-тестування, діагностики, моніторингу стану пацієнта.
 3. Високі стандарти лікування по американським, європейським протоколам що спираються на принципи доказової медицини.
 4. Сертифіковані лікарські препарати провідних фармацевтичних компаній.
Послуги нарколога, Київ. Телефонуйте, 24/7! Ми точно знаємо, як вам допомогти!

Процедури вдома

Зняття ломки і похмільного синдрому в домашніх умовах популярна послуга в наркологічній практиці. Полягає в краплинному введенні в організм стерильних розчинів дезінтоксикантов (глюкози, трісоля, реополіглюкина). А також сечогінних, снодійних, седативних препаратів, гепатопротекторов і тому подібне. Схема лікування індивідуальна, визначається лікарем і залежить від конкретного випадку. До уваги беруться загальний стан здоров'я пацієнта, наявність хронічних захворювань, стаж зловживання, різновид токсичної речовини.

Після нормалізації стану хворого, родичам пояснюється життєва необхідність подальшого лікування. Пояснюються можливі ефективні методи терапії.

Висновок

Виклик нарколога додому — це швидко, зручно, плюс анонімно. Рідка родина готова афішувати проблему, що стосується близької людини. Наша клініка має досить можливостей і засобів, здатних допомогти позбавитися від згубної пристрасті. Головне — ваше бажання.

Дзвоніть прямо зараз!

+38 (096) 0000 911