м. Київ, вул. Кирилівська 103
Лікар психіатр, психотерапевт, нарколог, ОУОЗ

Вища лікарська категорія по психіатрії
Клінічна ординатура по психіатрії
2 наукових публікації
Терапія всіх видів психіатричної патології в умовах стаціонару та амбулаторно. Психотерапія неврозів, депресій, порушень сну і настрою. Професійне в

Доктор медичних наук, професор.

Вища лікарська категорія з психіатрії.

Вища лікарська категорія з психотерапії.

Фахівець із медичної психології.

805 наукових публікацій, 12 монографій, 4 підручники для медичних ВНЗ, 6 клінічних посібників.


Кандидат медичних наук, доцент, доцент Кафедри загальної, дитячої, судової психіатрії та наркології НУОЗ ім. П. Л. Шупика.

Вища лікарська категорія з дитячої психіатрії.

Понад 30 наукових публікацій та монографій.

Лікування дитячої психіатричної патології від 3 до 18 років, терапія затримки психічного та мовного розвитку, порушень поведінки у підлітків, аутизму

Наші переваги


Наші лікарі - професіонали найвищого рівня.

24/7 медперсонал у закладі

Комфортний стаціонар

Лабораторні та інструментальні обстеження

Великий спектр сучасних методів лікування

Наше щире бажання допомогти пацієнтам

Ціна та послуги

Консультації
Первинна 1000 грн.
Повторна 800 грн.
Сеанс психотерапії 1000 грн.
Сеанс гіпнозу 1000 грн.
З виїздом додому (без маніпуляцій) 1800 грн.
Патопсихологическое дослідження 1000 грн.
Консультації КМН, ДМН, професорів телефонуйте
Психотерапія
Консультація первинна 1000 грн.
Консультація повторна 800 грн.
Сеанс психотерапії 1000 грн.
Патопсихологічне дослідження 1000 грн.
Сеанс гіпнозу 1000 грн.
Сеанс формакогіпнозу 1500 грн.
Стаціонарне лікування базовий пакет 1000 грн.
Стаціонарне Лікування стандартний пакет від 2000 грн
Стаціонарне лікування оптимальний пакет складається індивідуально
Стаціонарне лікування розширений пакет складається індивідуально
Стаціонарне лікування комплексний пакет складається індивідуально
Консультації КМН, ДМН, професорів звоните
Стаціонарне лікування - психіатрія, психотерапія
Стаціонарне лікування комплексний пакет складається індивідуально
Стаціонарне лікування розширений пакет складається індивідуально
Стаціонарне лікування оптимальний пакет складається індивідуально
Стаціонарне Лікування стандартний пакет від 2000 грн
Стаціонарне лікування базовий пакет 1000 грн.

Лікування безпричинних страхів та панічних атак

Зміст:

 1. Панічні атаки, фобії
 2. Симптоми
 3. Причини:
 4. Лікування DetoxPlus, Київ

Панічні атаки — це раптові напади сильного страху та тревоги без обґрунтованої причини, що супроводжуються фізіологічною реакцією організму. Виникають раптово, у будь-який час доби, навіть вночі під час сну. Страх, паніка та неприємні відчуття, які виникають при цьому, не відповідають реальній ситуації, і не мають відношення до того, що відбувається навколо.

Причин виникнення такого стану безліч. Діагностика та лікування страхів та панічних атак знаходиться в галузі компетенції психотерапевта та психіатра.Лікування панічних атак, лікування тривожних станів. Лікування страхів (фобій) Київ, клініка DetoxPlus. Анонімно. Ліцензія МОЗ.

Телефонуйте

0960000911


Безпричинні страхи та паніка

Панічні атаки (епізодична пароксизмальна тривожність) — це несподівані короткочасні (від кількох хвилин) епізоди сильного страху, занепокоєння, що виводять із психічної та фізіологічної рівноваги.

Для будь-якої людини природно відчувати неспокій за певних життєвих обставин. Ми боїмося перед небезпекою, тривожимося за результат значущих подій (складання іспиту, публічний виступ, неприємна розмова), панікуємо, коли щось пішло не так. Такі страхи та тривожність обґрунтовані, а емоція хоча неприємна, але нормальна.

Але трапляється, подібні емоції набувають наполегливого та некерованого характеру. На що вегетативна нервова система реагує букетом симптомів, що виводять із зони комфорту. Спровокувати панічну атаку, наповнити організм стресовими гормонами може безневинний фактор (зміна звичного оточення, фізичне навантаження, болючі спогади).

Напади паніки, не контрольованого страху бувають надто сильними, що значно заважає звичному життю. Часті епізоди панічних атак можуть бути проявом будь-якого захворювання. Крім прояву нервово-психічного навантаження, емоційного вигоряння, фобії можуть бути ознакою неврозу, психопатії в стадії декомпенсації, біполярного розладу, шизофренії, епілепсії, неврозоподібних станів.

Це значно погіршує якість життя та знижує працездатність. Страждає людина, та її оточення.

Симптоми

Панічна атака проявляє себе рядом вегетативних симптомів, виникає під впливом зовнішніх та внутрішніх тригерів. Ознаки:

 • Сильне відчуття страху, паніки.
 • Передчуття небезпеки, смерті.
 • Тривожне ірраціональне мислення.
 • Непритомність, запаморочення.
 • Почуття тривоги, страх збожеволіти.
 • Задишка, серцебиття, стискання у грудях.
 • Тремтіння, озноб, пітливість, «ком в горлі».
 • Напад нудоти, спазми у шлунку, животі.
 • Відірваність від дійсності.

Знайомі симптоми? Бажаєте позбутися фобій? Вам потрібна консультація психотерапевта. Лікування панічних атак, лікування страхів: клініка DetoxPlus, Київ.

Причини

Страх без причини та панічні атаки є наслідком цілої низки захворювань. Або можуть бути зумовлені психологічними проблемами. Їх викликають:

Стрес

Стан психічного чи / і фізичного напруження після сильного негативного зовнішнього впливу. Люди по-різному реагують на стрес. Одні швидко відновлюються, забувають неприємності, інших починають долати страхи, тривога, порушується сон та настрій. Необгрунтовані фобії та тривожний розлад — патологія, яка потребує лікування.

Посттравматичний стресовий розлад (ПТСР)

Фобії, спровоковані надмірними стресовими, лякаючими чи вкрай неприємними подіями. За яких людина переживає травматичну історію, що сталася у її житті. Нічні жахливі сновидіння, фобії, спогади. Тригером може стати життєва ситуація, яка призвела до травмування психіки: пережите насильство, буллінг, перенесені важкі пологи, непоправна втрата, потрясіння.

Сучасна клініка Detox+

Хронічний стрес

Короткостроковий стрес швидко минає у нормі. За відсутності надалі стресових факторів організм відновиться та повернеться до звичного ритму. Хронічний стрес, що триває днями, місяцями, роками, призводить до синдрому вигоряння. Як наслідок — зниження фізичного та психічного потенціалу.

Гормони стресу (кортизол, адреналін, норадреналін) знаходяться постійно на високому рівні. Людину долають безпідставні страхи, напади паніки. Організм реагує сильним неспокоєм.

Це проявляється прискореним пульсом, болями у грудях, відчуттям нестачі повітря, поколюванням у серці. Постійним відчуттям втоми, дратівливістю та іншими неприємними симптомами для пацієнта.

Гостра реакція на стрес

Тяжке транзиторне порушення, що виникає у людей без психічної патології після виняткової фізичної, психічної стресової ситуації. Минає в нормі за кілька годин (днів). При цьому психіка людини сама аналізує стресуючу подію, робить висновки, і перекладає її у розділ особистого досвіду. При надсильній стресуючій події, психіка людини не здатна самостійно її обробити. Тоді гостра реакція на стрес трансформується в інші патологічні стани, наприклад ПТСР.

Неврози

Група нервово-психічних захворювань, що розвиваються у відповідь на стрес чи психологічну травму. Функціонально зворотній стан психогенного походження, що характеризується різноманітними розладами, парціальністю психічних порушень та збереженням усвідомлення хвороби.

Неврастенія

Варіант неврозу з переважанням синдрому психічної слабкості, астенії. Значне нервове виснаження після психофізичного навантаження. Невротичний розлад з симптомами фобій та паніки.

Неврозоподібний стан

Нервово-психічні порушення, невротичного рівня, не обумовлені психогенними впливами.

Психопатії

Патологічний стан дисгармонійності особистості. Характеризується сталістю, тотальністю та соціальною дезадаптацією. Особистісний розлад виражений настільки, що перешкоджає повноцінному життю в соціумі.

Акцентуація особистості

Проміжний стан між нормою та психопатією, який не производить до соціальної дезадаптації. Особливість характеру, надмірна вираженість окремих характеристик сприяють розвитку психогенних розладів. Панічні атаки найчастіше спостерігаються у людей наступних психотипів:

 • Істероїди (демонстративний),
 • Гіпертими (суперенергійні),
 • Астеноневротики (дратівливі),
 • Психоастеніки (недовірливі),
 • Шизоїди (замкнуті),
 • Сенситиви (боязкі),
 • Епілептоїди (збудливі),
 • Емоційно-лабільні,
 • Інфантильні (вічна дитина),
 • Нестійкі (безвільні).


Біполярний розлад

Вид психічного захворювання, що характеризуються екстремальними коливаннями настрою. Циклічні емоційні максимуми та мінімуми, манія змінюється депресією, що супроводжується страхами та вегетативним дисбалансом. Складне захворювання, що потребує виваженої психофармакотерапії.Вище перелічені варіанти можуть бути і психопатіями, різниця в ступені їхньої виразності, та наскільки ці особливості заважають людині жити та призводять до соціальної дезадаптації. Розібратися де патологія, а де крайній варіант норми може лише фахівець.


Лікування страхів та тривожних станів у клініці DetoxPlus, Київ

Поява симптомів тривожного розладу є приводом для візиту до фахівця. При цьому важливо, «In safe hands» — опинитися в «надійних руках».

Клініка DetoxPlus, Київ – це експертна психіатрія, провідні спеціалісти столиці, сучасний стаціонар. Можливість отримати кваліфіковану допомогу в будь-якому форматі, зручному для пацієнта (очно, онлайн, виїзд додому). Головною перевагою клініки є наявність у штаті висококласних спеціалістів. Тут практикують найкращі з найкращих.

Лікування панічних атак, тривоги, страхів, фобій. Клініка найвищого рівня DetoxPlus, Київ. Амбулаторно, стаціонар. Лікарі експертного рівня, прогресивні методики.


Умови лікування у клініці
Дипломи і сертифікати