м. Київ, вул. Кирилівська 103

Кодування від наркотиків

Кодування від наркотиків, Київ. Так називають процедуру запровадження блокаторів наркотичних препаратів в організм залежного. Процедуру проводять у наркологічному стаціонарі. Цей метод медикаментозного кодування використовується під час лікування опіатної наркоманії. Метод полягає у запровадження в організм наркозалежного препарату-блокатора опоідних рецепторів (Налтрексон). Лікувальний ефект обумовлений підтриманням постійної концентрації антагоніста наркотику в крові, внаслідок його дозованого вивільнення з введеного в організм препарату кровоносне русло.

Кодування наркотиків проводиться після детоксикації організму. Зазвичай виконують УБОД. Період кодування призначається наркологом. Тому підбирається адекватна доза наркоблокатора (800, 1000, 1600, 2000 мг). Ціна на кодування від наркотиків включає вартість лікарського препарату та пакету медичних послуг. У наркологічному центрі ДетоксПлюс кодування (імплантацію) проводять за методиками передових європейських наркологічних клінік з використанням сучасних якісних препаратів.

Лікар психіатр, нарколог, магістр психології

Вища лікарська категорія
Головний аддіктолог НМПУ
2 наукових публікації
Лікування всіх видів хімічних і нехімічних залежностей: алкоголізм, наркоманія, ігроманія, інтернет-залежність, інші види аддикцІй.
Досвід роботи 22 роки

Доктор медичних наук, професор. Професор Кафедри загальної, дитячої, судової психіатрії та наркології НУОЗ України ім. П.Л. Шупика.

Вища кваліфікаційна категорія з психіатрії.

Вища кваліфікаційна категорія з наркології.

Вища кваліфікаційна категорія з медичної психології.

Понад 100 наукових публікацій, 4 монографії, 2 підручники та 5 наукових посібників для

Наші переваги


Наші лікарі - професіонали найвищого рівня.

24/7 медперсонал у закладі

Комфортний стаціонар

Лабораторні та інструментальні обстеження

Великий спектр сучасних методів лікування

Наше щире бажання допомогти пацієнтам

Ціна та послуги

Консультації
Первинна 1000 грн.
Повторна 800 грн.
Сеанс психотерапії 1000 грн.
Сеанс гіпнозу 1000 грн.
З виїздом додому (без маніпуляцій) 1800 грн.
Патопсихологическое дослідження 1000 грн.
Консультації КМН, ДМН, професорів телефонуйте
Наркологія
Консультація первинна 1000 грн.
Консультація повторна 800 грн.
Сеанс психотерапії 1000 грн.
Сеанс гіпнозу 1000 грн.
Сеанс фрмакогіпнозу 1500 грн.
Консультації КМН, ДМН, професорів 0 грн.
Стаціонарне Лікування базовий пакет від 2000 грн
Стаціонарне Лікування стандартний пакет 3500 грн
Стаціонарне Лікування оптимальний пакет складається індивідуально
Стаціонарне Лікування розширений пакет складається індивідуально
Стаціонарне Лікування комплексний пакет складається індивідуально
«Торпедо» 6000 грн.
«Підшивка» 8000 грн.
«Кодування» авторське 6000 грн.
Блокада з провокацією 10000 грн.
Лікування без відома питущого телефонуйте
Імплантація «Підшивка» Нарко-блокатора - 3 місяці 10000 грн.
Імплантація «Підшивка» Нарко-блокатора - 6 місяців 18000 грн.
Детоксикація стаціонарна
Базова 2000 грн.
Стандарт 3500 грн.
Оптимальна складається індивідуально
Розширена складається індивідуально
Комплексна складається індивідуально
Детоксикація амбулаторна
Базова 1500 грн.
Стандарт 2500 грн.
Оптимальна составляется индивидуально
Розширена складається індивідуально
Імплантація (підшивка) нарко-блокатора
Термін дії – 3 місяці 10000 грн.
Термін дії – 6 місяців 18000 грн.

Зміст:

 1. Вступ
 2. Що таке кодування
 3. Як проводять
 4. Препарати
 5. Підшивка в нашій клініці
 6. Висновок


Підшивка від наркотиків — медикаментозна профілактика рецидиву опіоїдної наркоманії. Проводиться в стаціонарі після повної детоксикації організму від наркотичної речовини та її метаболітів. Виконується за згодою пацієнта після попередньої психологічної підготовки. Ефективне медичний захід, що дозволяє надовго нівелювати фізичну залежність від опіатів.

Що таке підшивка від наркотиків

Кодування від наркоманії — інвазивна процедура, в ході якої наркоману підшивається капсула з наркоблокатором. Як усі хірургічні операції, вона вимагає стерильності і проводиться в асептичних умовах.

У якості опіоїдного антагоніста використовують препарат Налтрексон, що має максимальну спорідненість до опіоїдних рецепторів. Стійкий фармакологічний ефект забезпечується підтримкою постійної концентрацією антагоніста, в результаті дозованого вивільнення лікарського препарату з капсули.

Як проводять

Кодування від наркотиків проводять в стаціонарі наркологічної клініки. Перед цією процедурою має бути повна відмова від вживання опіоїдів протягом 10-14 днів. Після припинення надходження в організм наркомана звичної дози, розвивається стан абстиненції, вимагаючий медикаментозної детоксикації. Самостійна відмова від наркотику, як правило, неможлива, перед кодуванням залежному проводять процедуру УШОД або детоксикацію класичним методом.

Кодування вимагає попередньої підготовки. Збирається детальний анамнез, з'ясовується стаж прийому наркотичних засобів, наявність хронічних захворювань, непереносимості ліків. За аналізом сечі встановлюється факт останнього вживання опіатів.

В обов'язковому порядку проводиться налтрексоновий тест (в / в введення 800 мг налтрексону), негативний результат якого вказує на можливість імплантації. З наркоблокаторами не можна приймати алкоголь, транквілізатори, седативні препарати. Дотримання цих вимог важливо для попередження тривалого абстинентного синдрому, який може виникнути через 5 хвилин після введення капсули.

Технічно кодування від опіатів виглядає так:

 1. Антисептична обробка шкіри.
 2. Місцеве знеболювання зони введення.
 3. Шкірний розріз, формування каналу для введення імпланта.
 4. Закладання шприца-контейнера із препаратом.
 5. Введення стерильного імпланта під шкіру.
 6. Накладення швів, асептична пов'язка.

Після імплантації перша порція опійного антагоніста потрапляє в кров через 24-36 годин.

Отримайте безкоштовну консультацію.

+38 (096) 0000 911

Препарати

Налтрексон — універсальний засіб лікування опійної наркозалежності з яскраво вираженим противо рецепторним ефектом. Має найбільшу спорідненість до опіатних рецепторів (зокрема k-, μ-, δ-). За рахунок конкурентного витіснення нівелює дію опіатів. В результаті залежний після вживання дози не отримує очікуваного задоволення, і прийом наркотику у подальшому стає безглуздим.

Налтрексон не кумулює в організмі, не формує толерантності (ослаблення ефекту), не викликає фізичного звикання і може застосовуватися тривалий час. Налтрексон — імпланти випускаються в дозуваннях:


Доза (мг)Період блокування (дні)
80080
1000100
1600150
2000200
Налтрексон + ТріамцінололКомбінований препарат пролонгованої дії (8-10 тижнів).


Необхідну схему лікування та дозування налтрексона при підшивці визначає нарколог, виходячи з конкретної ситуації.

Налтрексон - імпланти поставляються в стерильних контейнерах, упаковані в стерильний пакет, в запечатаній коробці з контролем розкриття (двостороння голограма). Кожен контейнер має індивідуальний номер.

Підшивка від наркотиків в нашій клініці

ДетоксПлюс, кодування наркоманії, методи передових наркологічних клінік Європи та США. Досвідчений нарколог, сертифіковані блокатори. Анонімно.

Сучасною наркологією використовується кілька методів лікування наркоманії. Кодування від опіатних наркотиків — на даний час найбільш ефективний метод, що не має альтернативи, давно та успішно використовується у всіх цивілізованих країнах світу. Закодуватися від наркотиків можна в нашій клініці. Ми гарантуємо:

 • Комплексний індивідуальний підхід, спрямований на повне вилікування наркоманії.
 • Повну діагностику, виявлення особливостей наркотичної залежності у конкретної людини.
 • Професійний детокс в стаціонарі, моніторинг стану здоров'я пацієнта.
 • Психологічну підтримку на всіх етапах лікування, що допомагає сформувати стійку мотивацію на відмову від наркотиків.
 • Фізіотерапевтичні та реабілітаційні заходи, спрямовані на остаточне одужання і повернення людини до нормального життя.

Висновок

Кодування від наркотиків — це реальна допомога навіть у самих запущених випадках опіоїдної наркоманії. Це можливість уникнути чергового зриву і шанс позбутися залежності остаточно. Успішний результат цієї непростої процедури залежить від компетентності нарколога і твердого бажання пацієнта.

Якщо у вас проблема з наркотиками, або подібна неприємність торкнулася близької людини, не впадайте у відчай. Зверніться за допомогою до професіоналів. ДетоксПлюс — вихід є завжди!

Дзвоніть прямо зараз!

+38 (096) 0000 911

Умови лікування у клініці
Дипломи і сертифікати
Часті питання
Як відбувається кодування від наркотиків?

Кодування від наркотиків - це "народна" назва методів фармакологічної блокади з використанням блокаторів (антагоністів) наркотичних засобів. Проводиться спеціалістом у наркологічному центрі. Під час процедури проводиться імплантація (введення) в організм препаратів, що блокують специфічні рецептори, після чого пацієнт перестає відчувати наркотик при його прийомі.


Як відправити наркомана на лікування?

Примусове лікування наркоманії, без згоди, часто дає нульовий результат. Юридично це складно і довго, оскільки факт захворювання та його небезпека для оточуючих ще треба довести. Досвідченому наркологу, як правило, вдається переконати розпочати лікування вже під час першої розмови. Тому всі дії родичів наркомана мають бути сфокусовані на якнайшвидшу зустріч наркозалежного зі спеціалістом — наркологом.

Чи можна закодуватися від наркотиків?

Можна, за згодою залежного. У ліцензованому наркологічному центрі, ДетоксПлюс, Київ, після консультації нарколога та психотерапевта. Фахівці підберуть оптимальний вид «кодування», пояснять усі нюанси терапії, підберуть ефективне дозування наркоблокатора для вашого випадку, і підтримають на всіх етапах лікування наркоманії.

Що таке підшиття від наркотиків?

Підшивка застосовується при опіатної наркоманії (героїн, метадон, морфін та ін.) Це процедура застосування в організм спеціальних препаратів – блокаторів опіоїдних рецепторів. Який вводиться у вигляді спеціальних імплантів – таблеток, капсул та гольових розчинів, з яких діюча речовина (налтрексон), буде дозовано надходити в організм та зв'язується з опіатними рецепторами. Наркотики припиняють діяти, попереджається рецидив.