м. Київ, вул. Кирилівська 103

Кодування від наркотиків

Зміст:

 1. Вступ
 2. Що таке кодування
 3. Як проводять
 4. Препарати
 5. Підшивка в нашій клініці
 6. Висновок


Підшивка від наркотиків — медикаментозна профілактика рецидиву опіоїдної наркоманії. Проводиться в стаціонарі після повної детоксикації організму від наркотичної речовини та її метаболітів. Виконується за згодою пацієнта після попередньої психологічної підготовки. Ефективне медичний захід, що дозволяє надовго нівелювати фізичну залежність від опіатів.

Що таке підшивка від наркотиків

Кодування від наркоманії — інвазивна процедура, в ході якої наркоману підшивається капсула з наркоблокатором. Як усі хірургічні операції, вона вимагає стерильності і проводиться в асептичних умовах.

У якості опіоїдного антагоніста використовують препарат Налтрексон, що має максимальну спорідненість до опіоїдних рецепторів. Стійкий фармакологічний ефект забезпечується підтримкою постійної концентрацією антагоніста, в результаті дозованого вивільнення лікарського препарату з капсули.

Як проводять

Кодування від наркотиків проводять в стаціонарі наркологічної клініки. Перед цією процедурою має бути повна відмова від вживання опіоїдів протягом 10-14 днів. Після припинення надходження в організм наркомана звичної дози, розвивається стан абстиненції, вимагаючий медикаментозної детоксикації. Самостійна відмова від наркотику, як правило, неможлива, перед кодуванням залежному проводять процедуру УШОД або детоксикацію класичним методом.

Кодування вимагає попередньої підготовки. Збирається детальний анамнез, з'ясовується стаж прийому наркотичних засобів, наявність хронічних захворювань, непереносимості ліків. За аналізом сечі встановлюється факт останнього вживання опіатів.

В обов'язковому порядку проводиться налтрексоновий тест (в / в введення 800 мг налтрексону), негативний результат якого вказує на можливість імплантації. З наркоблокаторами не можна приймати алкоголь, транквілізатори, седативні препарати. Дотримання цих вимог важливо для попередження тривалого абстинентного синдрому, який може виникнути через 5 хвилин після введення капсули.

Технічно кодування від опіатів виглядає так:

 1. Антисептична обробка шкіри.
 2. Місцеве знеболювання зони введення.
 3. Шкірний розріз, формування каналу для введення імпланта.
 4. Закладання шприца-контейнера із препаратом.
 5. Введення стерильного імпланта під шкіру.
 6. Накладення швів, асептична пов'язка.

Після імплантації перша порція опійного антагоніста потрапляє в кров через 24-36 годин.

Отримайте безкоштовну консультацію.

+38 (096) 0000 911

Препарати

Налтрексон — універсальний засіб лікування опійної наркозалежності з яскраво вираженим противо рецепторним ефектом. Має найбільшу спорідненість до опіатних рецепторів (зокрема k-, μ-, δ-). За рахунок конкурентного витіснення нівелює дію опіатів. В результаті залежний після вживання дози не отримує очікуваного задоволення, і прийом наркотику у подальшому стає безглуздим.

Налтрексон не кумулює в організмі, не формує толерантності (ослаблення ефекту), не викликає фізичного звикання і може застосовуватися тривалий час. Налтрексон — імпланти випускаються в дозуваннях:


Доза (мг)Період блокування (дні)
80080
1000100
1600150
2000200
Налтрексон + ТріамцінололКомбінований препарат пролонгованої дії (8-10 тижнів).


Необхідну схему лікування та дозування налтрексона при підшивці визначає нарколог, виходячи з конкретної ситуації.

Налтрексон - імпланти поставляються в стерильних контейнерах, упаковані в стерильний пакет, в запечатаній коробці з контролем розкриття (двостороння голограма). Кожен контейнер має індивідуальний номер.

Підшивка від наркотиків в нашій клініці

ДетоксПлюс, кодування наркоманії, методи передових наркологічних клінік Європи та США. Досвідчений нарколог, сертифіковані блокатори. Анонімно.

Сучасною наркологією використовується кілька методів лікування наркоманії. Кодування від опіатних наркотиків — на даний час найбільш ефективний метод, що не має альтернативи, давно та успішно використовується у всіх цивілізованих країнах світу. Закодуватися від наркотиків можна в нашій клініці. Ми гарантуємо:

 • Комплексний індивідуальний підхід, спрямований на повне вилікування наркоманії.
 • Повну діагностику, виявлення особливостей наркотичної залежності у конкретної людини.
 • Професійний детокс в стаціонарі, моніторинг стану здоров'я пацієнта.
 • Психологічну підтримку на всіх етапах лікування, що допомагає сформувати стійку мотивацію на відмову від наркотиків.
 • Фізіотерапевтичні та реабілітаційні заходи, спрямовані на остаточне одужання і повернення людини до нормального життя.

Висновок

Кодування від наркотиків — це реальна допомога навіть у самих запущених випадках опіоїдної наркоманії. Це можливість уникнути чергового зриву і шанс позбутися залежності остаточно. Успішний результат цієї непростої процедури залежить від компетентності нарколога і твердого бажання пацієнта.

Якщо у вас проблема з наркотиками, або подібна неприємність торкнулася близької людини, не впадайте у відчай. Зверніться за допомогою до професіоналів. ДетоксПлюс — вихід є завжди!

Дзвоніть прямо зараз!

+38 (096) 0000 911