м. Київ, вул. Кирилівська 103

Виведення із запою у стаціонарі

Зміст:

 1. Введення
 2. Що таке запій
 3. До чого веде
 4. Форми заперечення
 5. Чому варто звернутися в клініку
 6. ДЕТОКС програма
 7. Висновок
кімната у стаціонаріВивід із запою в стаціонарі — краще рішення при запійному алкоголізмі. У лікарняних умовах таких пацієнтів простіше вивести з критичного стану, надавши повну наркологічну допомогу. Для цього потрібна госпіталізація в спеціалізоване відділення. Головною небезпекою запою являється стрімке наростання синдрому інтоксикації, без належного реагування здатного привести до летального фіналу.

Безкоштовна консультація

+38 (096) 0000 911Що таке запій

Запій — це стан тривалого безконтрольного (від доби) вживания спиртовмісних напоїв, що супроводжується наростаючою інтоксикацією. Характерний II і III- й стадії алкоголізму, може бути впродовж декількох тижнів. Безперервне надходження в організм етилового спирту призводить до формування стійкої фізіологічної залежності у пацієнта. Кинути пити самостійно він вже не зможе.

Спосіб виведення із запою в цьому випадку єдиний — в стаціонарі наркологічної клініки. Подібну послугу можете замовити в нашому медичному центрі.

До чого веде запій

Запій стає причиною багатьох патологічних станів, оскільки організм людини, що зловживає алкоголем випробовує серйозну алкогольну інтоксикацію. Руйнується печінка, страждають нирки, серце, головний мозок. Порушується робота всіх органів і систем, з'являються психічні розлади. Без вжиття активних заходів, неминуче настає загибель людини.

Ознаки "запійного":

 • Стійке бажання випити спиртне, домінуюче на іншими потребами.
 • Підвищена тривожність, агресивність, схильність до депресії, страхів.
 • Втрата самоконтролю, погіршення когнітивних функцій, деградація.
 • Відсутність апетиту, напади амнезії, безсоння, думки про суїцид.

Форми заперечення

Найсерйозніша проблема на шляху одужання — це заперечення алкогольної залежності. Вона існує в декількох формах.

 • Повне заперечення пристрасті до алкоголю.
 • Неправдиве зменшення проблеми.
 • Звинувачення інших в причині свого зловживання.
 • Раціональні аргументи регулярного вживання спиртного.
 • Порівняння себе з іншими алкоголіками, у свою користь.
 • Скандальна провокація з метою обійти тему алкоголізму.
 • Повна байдужість до подальшої своєї долі.

Пацієнти, що заперечують або зменшують свою проблему, ніколи не підуть на прийом до нарколога самостійно. Піклуватися про їх здоров'я повинні родичі, небайдужі до долі рідної людини. Алкогользалежних лікують іноді примусово в стаціонарі, для їх же користі.

Чому варто звернутися в клініку

Турбота про долю запійного алкоголіка лягає на плечі його родини. Як зняти запій — таке питання хвилює багатьох, що вперше зіткнулися з подібною проблемою. Наркологи попереджають, домашнє лікування народними методами малоефективно і небезпечно. Лікування патологічної залежності від алкоголю має бути професійним.

В цьому випадку потрібна комплексна терапія в профільному стаціонарі, під спостереженням реаніматологів, наркологів і психіатрів. Після виведення із запою хворого мотивують на подальше лікування, метою якого є повернення людини до тверезого життя. Наш медичний центр — це повний пакет послуг лікування алкоголізму на різних стадіях.Наш медичний центр - це повний пакет послуг лікування алкоголізму на різних стадіях. Сучасні методики, кваліфікований персонал, комфортний стаціонар.

Отримайте безкоштовну консультацію.

+38 (096) 0000 911


Виведення із запою стаціонар

Стаціонарне лікування запою визнане найбільш ефективним і безпечним. Воно передбачає термінову госпіталізацію в наркологічне відділення. З моменту прибуття до лікарні, аж до виписки, пацієнт знаходиться під цілодобовим наглядом кваліфікованого медичного персоналу (нарколога, реаніматолога, невролога, кардіолога, психіатра).

Виведення із запою і займає в середньому троє - п'ять діб. Проводиться екстрена детоксикація організму, необхідна діагностика, психологічна допомога.

Алкогольний "детокс"

При тривалому безконтрольному вживанні великої кількості алкоголю, відбувається загальне отруєння організму етанолом. Тому заходом №1 виведення із запою — є очищення організму від алкогольних отрут. Пацієнтові ставлять спеціальні крапельниці. Склад і тривалість внутрішньовенних інфузій визначається наркологом виходячи із стану хворого.

В результаті "детокс" процедури:

 • Форсовано виводяться алкогольні метаболиты.
 • Відновлюється водно-електролітний баланс.
 • Нівелюються симптоми інтоксикації (нудота, блювота, головний біль).
 • Покращується робота печінки, серця, нирок.
 • Нормалізується кровообіг, дихання, пульс і тиск.

Ліквідовуються хворобливі симптоми абстиненції, нормалізуються важливі функції внутрішніх органів, систем, заповнюється дефіцит вітамінів і мікроелементів. Після детоксикації організм пацієнта готовий до наступного етапу лікування алкоголізму і реабілітації.

Висновок

Виведення із запою в стаціонарі — це є шанс на життя, але не повне вилікування від алкогольної залежності. Алкоголізм — серйозна хронічна хвороба, яка лікується комплексно і іноді тривало. У нашій клініці ми робимо комплексний підхід до лікування алкоголізму. Не відкладайте рішення на потім! Звертайтеся по допомогу.

Дзвоніть прямо зараз!

+38 (096) 0000 911