м. Київ, вул. Кирилівська 103

Детоксикація від наркотиків

Вступ:

 1. Що таке детоксикація
 2. Методи детоксикації від наркотиків
  • класичний
  • ультрашвидкий
 3. Як проводиться УШОД
 4. Коли потрібна детоксикація
 5. Вартість
 6. Висновок


Детоксикація організму від наркотиків — важливий початковий етап лікування наркотичної залежності. Сучасні «детокс» процедури в умовах сертифікованої клініці дозволяють повністю ліквідувати синдром абстиненції і нівелювати його руйнівну дію. Кваліфікований нарколог — це гарант комфортного ефективного лікування, метою якого є повне одужання пацієнта.

Що таке детоксикація

Детоксикація організму — це комплекс медичних процедур, направлених на форсоване виведення з організму наркотичних речовин та їх метаболітів. В арсеналі наркологів є декілька очищаючих медикаментозних програм, що підбираються під конкретний випадок. Детоксикацію проводять для зняття хворобливих симптомів ломки та нормалізації стану пацієнта.

Методи детоксикації

Медикаментозне очищення полягає у введенні в організм наркозалежного препаратів, прискорюючих виведення наркотиків, поновлюючих функції внутрішніх органів і нормалізуючих психічний стан. Існує два методи детоксикації організму: класичний та швидкий.

Класичний

Ефективний, але досить тривалий метод, займає 5-12 днів. Очищення організму в стаціонарі проводиться в умовах спеціалізованого відділення. Пацієнт отримує дезінтоксикаційну терапію, цілодобовий догляд, та професійну психологічну допомогу. Перелік препаратів та тривалість їх прийому призначається наркологом виходячи з кожної конкретної ситуації.

Оцінюється вираженість інтоксикації, з'ясовується психоактивна речовина, стаж зловживання та ін. Окрім дезінтоксикационних процедур, пацієнтові прописуються снодійні, аналгетіки, серцеві та сечогінні засоби, гепатопротектори, ноотропи та вітаміни. Комплекс цих заходів повинен привести організм у нормальний стан за 1-2 тижні.

Сучасні наркологічні мед центри практикують більш прогресивний метод детоксикації — УШОД.

Ультрашвидка опіоїдна детоксикація (УШОД)

Ультрашвидкий метод очищення організму від наркотичних речовин та продуктів їх розпаду. Має істотні переваги перед класичним, легше переноситься пацієнтом, займає всього 8 -10 годин. Ефективність та швидкість методу визначає його особливість — узкоспецифічность. УШОД — це якісна боротьба з наслідками вживання опіоїдних наркотиків: морфіну, сибазону, омнопону, промедолу, трамадола, фентанілу, і ін.

Для виведення метадона з організму ультрашвидким методом досить 1 - 3 -х діб. УБОД відповідальна процедура, що проводиться під загальною анестезією в операційній. За пацієнтом спостерігають реаніматолог, нарколог, анестезіолог.

Суть методу:

Введення пацієнта в стан стрімко наростаючою абстиненцією, хворобливість якої легко переноситься під загальним наркозом. Напередодні лікування залежний повинен повністю відмовитися від наркотиків. Далі його занурюють на 3 години в медикаментозний сон. Потім пацієнтові вводять високі дози препаратів- антагоністів опіоїдних рецепторів, що якісно витісняють з організму наркотичні речовини.

При всій своїй складності і відповідальності метод безпечний та ефективний. Його давно та успішно застосовують у всіх розвинених країнах світу.

Детоксикація організму по методу УШОД проводиться в спеціалізованій наркологічній клініці «.». До ваших послуг сучасне відділення, фахівці вищої кваліфікації, оригінальні препарати та низькі ціни.

Отримайте безкоштовну консультацію.

+38 (096) 0000 911

Як проводиться УБОД

Ультрашвидка опіоїдна детоксикація організму повинна здійснюватися в ліцензованому медичному центрі сертифікованим фахівцем.

Етапи процедури:

 1. Первинний огляд наркологом, комплексна діагностика;
 2. Оцінка фізичного та психічного стану пацієнта;
 3. Підбір оптимального способу дезінтоксикації;
 4. Проведення індивідуальної медикаментозної терапії;
 5. Психотерапевтичний супровід фахівцем.

Крім повного очищення організму пацієнта від наркотичних отрут, завданням нарколога, є формування стійкої мотивації залежного на лікування. Очікуваним результатом чого буде абсолютна відмова від вживання психостимулюючих засобів і повернення людини до здорового способу життя.

Коли потрібна детоксикація

Наркотики дуже швидко викликають фізичну залежність. Вже через 10 годин після прийняття останньої дози психоактивної речовини з'являються перші ознаки «ломки». Треба не пропустити їх початок і вчасно надати спеціалізовану допомогу. Симптоми абстиненції:

 • Емоційна напруга, занепокоєння;
 • Безсоння, підвищення тиску, частий пульс;
 • Нудота, блювота, підвищене слиновиділення;
 • Гострий кістково-м'язовий біль;
 • Озноб, поява «гусячої шкіри»;
 • Підвищена пітливість, відчуття жару.
Вашому близькому потрібна опіоїдна детоксикація? Не втрачайте час, телефонуйте прямо зараз! Надамо екстрену допомогу. Виїдемо додому! Негайно!

Детоксикація від наркотиків: вартість


Ціна в Києві Грн.
УШОД (курс)

від 15000 грн
Стаціонар (доба) від 2000 грн

Висновок

Якщо життя близької людини, з різних причин, ставшою опіат залежною, виявилося під загрозою, не зволікайте з швидким детоксом. УШОД в умовах нашої спеціалізованої наркологічної клініки «.» — реальна допомога при наркоманії і ще один шанс на повне одужання.

Дзвоніть прямо зараз!

+38 (096) 0000 911