м. Київ, вул. Кирилівська 103

Для родственников

Як змінюється особа від алкоголю

У кожної хвороби «своє обличчя» та алкоголізм не виняток. Хвороба має свої ознаки, якими досить просто виділити людину з натовпу. Типова особа алкоголіка, «амбре», яку не сплутаєш ні з чим іншим, особлива манера поведінки – візитна картка випивохи.

Як зрозуміти, що людина стає алкоголіком

Алкоголізм розвивається непомітно як для хворого, так і оточуючих. Не бачачи соромного в тому, щоб випити пляшку пива, келих вина або чарку горілки за компанію, людина починає захоплюватися алкоголем. 

Як розпізнати наркомана

Як виявити наркомана, і за якими ознаками можна дізнатися, що людина вже залежна. І чого? Такі питання задають нерідко люди, які помічають, що з близьким, сусідом, товаришем по службі або просто хорошим знайомим, вже давно щось не так.

12 кроків до повноцінного життя. Програма реабілітації для залежних

12 кроків реабілітації – програма лікування різних видів залежностей, заснована на духовних принципах та передачі (позитивного) досвіду одужання від одного пацієнта до іншого.

Що робити при алкогольному отруєнні (інтоксикації)?

Відомий американський письменник Френсіс Скотт Фіцджеральд одного разу сказав: "Спочатку ти випиваєш, а потім алкоголь випиває тебе". Автор романів «Великий Гетсбі» та «Ніч ніжна» помер через алкогольну залежність, проживши всього 44 роки, так і не встигнувши насолодитися славою за свої твори.

1