м. Київ, вул. Кирилівська 103

Для родственников

У кожної хвороби «своє обличчя» та алкоголізм не виняток. Хвороба має свої ознаки, якими досить просто виділити людину з натовпу. Типова особа алкоголіка, «амбре», яку не сплутаєш ні з чим іншим, особлива манера поведінки – візитна картка випивохи.

Алкоголізм розвивається непомітно як для хворого, так і оточуючих. Не бачачи соромного в тому, щоб випити пляшку пива, келих вина або чарку горілки за компанію, людина починає захоплюватися алкоголем. 

Як виявити наркомана, і за якими ознаками можна дізнатися, що людина вже залежна. І чого? Такі питання задають нерідко люди, які помічають, що з близьким, сусідом, товаришем по службі або просто хорошим знайомим, вже давно щось не так.

12 кроків реабілітації – програма лікування різних видів залежностей, заснована на духовних принципах та передачі (позитивного) досвіду одужання від одного пацієнта до іншого.

Відомий американський письменник Френсіс Скотт Фіцджеральд одного разу сказав: "Спочатку ти випиваєш, а потім алкоголь випиває тебе". Автор романів «Великий Гетсбі» та «Ніч ніжна» помер через алкогольну залежність, проживши всього 44 роки, так і не встигнувши насолодитися славою за свої твори.

1