м. Київ, вул. Кирилівська 103

Тест на наркотики

Зміст:

 1. Вступ
 2. Методи визначення
 3. Принципи тестування
  • по сечі
  • по крові
 4. Експрес метод
 5. Наркоскрінінг в стаціонарі
 6. Висновок


Тест на наркотик — це шанс вирішити проблему спочатку. Він може знадобиться для з'ясування наркотичної залежності у людини. Це дозволить почати терапію на початку формування пристрасті. Наркоскрінінг обов'язковий для людей певних професій, при судовій експертизі, при підозрі на наркоманію дитини та ін.

Існують два способи перевірки на наркоманію: експрес діагностика (по сечі) та професійний аналіз у стаціонарі наркологічної клініки. Останній варіант кращий, оскільки володіє 100% достовірністю та має юридичну силу.

Методи визначення наркотиків

Тест на наркотичні засоби — технічне дослідження біологічних рідин (крові, сечі, слини) для виявлення в них певних наркотиків та їх метаболітів. Розрізняють: попередній скринінг (підтверджує наявність / відсутність) та повне дослідження (кількісна ідентифікація). У першому випадку біологічним матеріалом є сеча, у другому — венозна кров випробуваного.

Принцип визначення

По сечі

Існують два методи визначення наркотиків по сечі:

 1. Імунохроматографічний — використовується для якісного виявлення.
 2. Хіміко-токсикологічний — дозволяє достовірно встановити факт вживання заборонених препаратів протягом 72 годин з моменту останнього прийому. Може проводиться трьома способами:
  • поляризационно-флуоресцентним,
  • імуноферментним,
  • хромато-мас-спектрометричним.

По крові

Діагностика вживання наркотиків по крові більш точне дослідження в порівнянні з аптечним тестом. Виконується за двома варіантами:

 1. Квартальному — заснований на визначенні антитіл до наркотиків, дозволяє виявити факт вживання за останні 4,5 місяців.
 2. Хіміко-токсикологічному (лабораторному).

Обидва варіанти передбачають забір біоматеріалу у лабораторії та повністю виключають фальсифікацію. Висновок, отриманий хіміко-токсикологічним методом є юридичним фактом та може бути використаний у суді як доказ.

Отримайте безкоштовну консультацію.

+38 (096) 0000 911

Аптечні тести

Експрес тестування наркотиків популярне та доступне, і дає попередній результат: виявлено / не виявлено. В аптеках можна придбати експрес смужки або мультісістеми для визначення відразу декількох речовин. Останній варіант більш зручний у разі, коли невідомий вид речовини. Дозволяють виявити опіати, амфетаміни, морфін, героїн, кокаїн, марихуану, барбітурати, бупренорфін, кодеїн, метадон, фенциклидин та інше.

Для дослідження досить сечі випробуваного, зібраної у будь-який час доби, за дві години до дослідження. Виявлення можливо після одноразового прийому, оскільки його сліди залишаються у сечі ще кілька діб.

Експрес смужки та системи працюють за принципом фарбування індикатора, нанесеного на паперову або пластикову смужку. Для отримання достовірної інформації важливо правильне виконання згідно з інструкцією по експлуатації, яка є на кожній упаковці. Переваги: ​​

 • Простота — можна провести в домашніх умовах.
 • Оперативність — результат буде відомий за 5 хвилин.
 • Універсальність — можливість визначити до 10 речовин.
 • Доступність — знаходяться у вільному продажі, недорогі.
 • Анонімність — аналіз можна зробити непомітно.
 • Надійність — достовірність чутливих тестів досягає 99%.

Недоліком є ​​відсутність кількісного визначення. Цим методом неможливо виявити популярні синтетичні наркотики, хімічний склад яких постійно змінюється.

Результати попереднього наркоскрінінга юридично обмежені і не можуть бути використані як докази в суді. До уваги беруться дані сертифікованої лабораторії стаціонару наркологічної клініки.

Аналізи на наркотики у стаціонарі наркологічної клініки ДетоксПлюс. Ультраточні європейські технології. Анонімно. 100% достовірність.

Тест на наркотики у нашому стаціонарі

Який аналіз крові показує наявність наркотиків — це перше питання, що виникає у родичів наркомана. Друге — як переконати залежного його зробити.

Зателефонувавши в нашу клініку, ви отримаєте вичерпні відповіді на ваші запитання. Плюс безкоштовну консультацію на предмет подальших дій. Обстеження на наркозалежність, так само як її лікування має проводитися професіоналами.

«ДетоксПлюс» займаєтьс«стикою, лікуванням та реабілітацією різних видів наркоманії. Наші послуги:

 • Забір урини та крові в стаціонарі, транспортування в лабораторію.

 • Повний кількісний та якісний аналіз на наркотики.

 • Гарантія точного результату, що виключає підробку або псування зразків.

 • Власна сертифікована лабораторія.

 • Надалі професійна спеціалізована допомога.

Висновок

Ви помітили, що з вашою дитиною щось «не так», ваш підлеглий захопився психотропами? Поспішайте зробити їм тест на наркотики. Благо є достатньо способів зробити це анонімно. Своєчасне виявлення наркоманії — важливий крок на шляху її подолання.

Дзвоніть прямо зараз!

+38 (096) 0000 911