м. Київ, вул. Кирилівська 103

Кодування від алкоголізмуВід 6000 грн


Вміст:

 1. Вступ
 2. Що таке кодування від алкоголізму
 3. Як відбувається
 4. Методи:
  • по Довженко
  • класичний гіпноз
  • психофармакологічний
  • 25- й кадр
  • бінарна блокада
  • з провокацією
  • медикаментозне
 5. Види кодування в клініці ДетоксПлюс
 6. ВисновокКодування від алкоголюКодування від алкоголізму — загальна назва низки заходів по «перепрограмуванню» організму, направлене на негативне сприйняття будь-яких доз алкоголю. Виконується з метою формування стійкої відрази до спиртного через психологічну компоненту. Це високоефективна процедура, здійснима по декількох методиках, вимагаючих високого рівня підготовки нарколога. Наявність такого фахівця — показник рейтингу клініки.

Консультація безкоштовно

+38 (096) 0000 911
Що таке кодування від алкоголізму

Психологічне кодування від алкоголю — комплексне безмедикаментозне, лікування, що включає:

 1. Навіювання — поступову зміну переконань у відношенні до алкоголю, в ході яких людина кардинально змінює свою свідомість і стає переконанною непитущою особистістю.
 2. Емоційно – стресова психотерапія. Шляхом дії на емоційну сферу проводиться корекція переживань пацієнта. Нагнітаються і вселяються не лише позитивні емоції, але і негативні, перш за все — страх до алкоголю. Із страхом формується сильна відраза, аж до психосоматичної реакції нудоти та блювоти.
 3. Умовно-рефлекторну терапію — направлену на закріплення нових стереотипів поведінки. Дозволяє виробити потрібний умовний рефлекс — відраза або повна байдужість до алкоголю.

Володіння інструментами емоційно-стресової терапії дозволяє позбавити від алкоголізму без лікарських препаратів. Успіх кожного сеансу багато в чому залежить від харизми лікаря, готовності та бажання людини кинути пиячити, довіра та безумовна віра спеціалісту, що проводить терапію.

Як відбувається

Кодування від алкоголізму повинно проводиться лише з відома пацієнта в ліцензованій медичній установі, що має певну атестацію. Спосіб кодування підбирається наркологом виходячи з конкретного випадку. Встановлюються причини алкоголізму, психотип пацієнта, алкогольний стаж та інше. Психологічне навіювання подібного роду виконують виключно в стані ремісії. За декілька днів до терапії має бути повна відмова від алкоголю.

Перед початком психологічного кодування від алкоголізму пояснюються принципи лікування. З'ясовуються протипоказання.

Етапи:

Алкогольна детоксикація організму. Проводиться в стаціонарі, передбачає проведення медичних процедур, прискорюючих вихід етилового спирту та його метаболітов. Пацієнту ставляться крапельниці з розчинами дезінтоксикантів, проводиться класична медикаментозна терапія алкогольного отруєння.

Вибір методики психологічного програмування. Знаходиться в компетенції нарколога, підбирається індивідуально. Для цього визнається першопричина алкоголізму (спадковість, перенесена втрата, потрясіння, хронічний стрес, депресія, не здорове оточення, ін.)

Проведення сеансів емоційно-стресової психотерапії. Кількість і тривалість сеансів визначається лікарем. Реабілітація. Психологічна підтримка. Групи анонімних алкоголіків.

Отримайте безкоштовну консультацію!

+38 (096) 0000 911

Які кодування бувають

Методи психологічного кодування від алкоголізму:

По Довженко

Проводиться в наркологічній клініці за 1 сеанс. Важлива умова — усвідомлене бажання пацієнта позбавитися від залежності. Полягає у занурення хворого в стан форсованого гіпнотичного трансу на 5 хвилин, під час яких спеціаліст встановлює «програму» на повну відмову від алкоголю. Занурення в гіпноз виконується різко та швидко. Навіювання короткими чіткими фразами, масивно, безапеляційно.

Класичним гіпнозом

Відрізняється від Довженко технікою виконання навіювання. Занурення і вихід із стану транса повільне, плавне з класичними гіпнотичними формулами. Сеанс гіпнозу триває близько 40 хвилин. Застосовується для групової та індивідуальної терапії. Потрібно до 10 сеансів.

Психофармакологічне кодування

Класичний гіпноз із застосуванням психотропних препаратів, прискорюючих настання трансу, що прискорює навіюваність.

Кодування 25-м кадром

Використання спеціального нейтрального відеоряду, в якому присутній 25-кадр антиалкогольної тематики. Несвідоме сприйняття інформації моделює твереза поведінка.

Бінарна блокада

Комбінація декількох методів для досягнення більш стійкого та тривалішого результату.

Кодування з провокацією

Після сеансу кодування проводиться контрольовані прийом невеликих доз спиртного. Відстежуються виражені негативні реакції з наданням необхідної медичної допомоги.

Медикаментозне

Введення препаратів, порушуючих утилізацію токсичного етанолового метаболіта (ацетальдегіда). В результаті його накопичення розвивається стан інтоксикації, що супроводжується хворобливими відчуттями. Формується рефлекторна відраза до спиртного.

Вирішили закодуватися від алкоголю? Шукаєте досвідченого нарколога? Телефонуйте нам прямо зараз! ДетоксПлюс: ліцензовані методики кодувань.

Методи кодування в клініці ДетоксПлюс

В нашій клініці успішно реалізується психологічне і медикаментозне кодування.

 1. По Довженко.
 2. Класичний гіпноз.
 3. Психофармакологічне.
 4. Бінарна блокада.
 5. Провокаційна.
 6. Кодування дісульфірамом.

Висновок

Серед різноманіття методів треба вибрати найбільш відповідний. Зважившись на кодування, відповідально підійдіть до вибору фахівця. ДетокПлюс буде надійним партнером у вашому твердому бажанні назавжди повернутися до тверезого способу життя.

Дзвоніть прямо зараз!

+38 (096) 0000 911