м. Київ, вул. Кирилівська 103

Кодування від алкоголізму

Кодування від алкоголю - це комплекс медико-психотерапевтичних заходів щодо створення деяких "програм" негативного сприйняття алкоголю в будь-якому вигляді та дозуваннях. Переслідує ціль, сформувати в людини стійку відразу до спиртного через створення стійкої психологічної домінанти. Може виконуватися за різними методиками (Довженка, гіпноз, бінарна блокада та ін.)

Пройти кодування від алкоголізму, можна в наркологічному центрі ДетоксПлюс. У клініці успішно проводяться високоефективні сучасні медикаментозні та психологічні методики кодувань. Для вашого випадку підберуть найоптимальніший метод. Довіртеся, ваше здоров'я у надійних руках!

Лікар психіатр, нарколог, магістр психології

Вища лікарська категорія
Головний аддіктолог НМПУ
2 наукових публікації
Лікування всіх видів хімічних і нехімічних залежностей: алкоголізм, наркоманія, ігроманія, інтернет-залежність, інші види аддикцІй.
Досвід роботи 22 роки

Доктор медичних наук, професор. Професор Кафедри загальної, дитячої, судової психіатрії та наркології НУОЗ України ім. П.Л. Шупика.

Вища кваліфікаційна категорія з психіатрії.

Вища кваліфікаційна категорія з наркології.

Вища кваліфікаційна категорія з медичної психології.

Понад 100 наукових публікацій, 4 монографії, 2 підручники та 5 наукових посібників для

Лікар психіатр, психотерапевт, нарколог, ОУОЗ

Вища лікарська категорія по психіатрії
Клінічна ординатура по психіатрії
2 наукових публікації
Терапія всіх видів психіатричної патології в умовах стаціонару та амбулаторно. Психотерапія неврозів, депресій, порушень сну і настрою. Професійне в

Наші переваги


Наші лікарі - професіонали найвищого рівня.

24/7 медперсонал у закладі

Комфортний стаціонар

Лабораторні та інструментальні обстеження

Великий спектр сучасних методів лікування

Наше щире бажання допомогти пацієнтам

Ціна та послуги

Консультації
Первинна 1000 грн.
Повторна 800 грн.
Сеанс психотерапії 1000 грн.
Сеанс гіпнозу 1000 грн.
З виїздом додому (без маніпуляцій) 1800 грн.
Патопсихологическое дослідження 1000 грн.
Консультації КМН, ДМН, професорів телефонуйте
Наркологія
Консультація первинна 1000 грн.
Консультація повторна 800 грн.
Сеанс психотерапії 1000 грн.
Сеанс гіпнозу 1000 грн.
Сеанс фрмакогіпнозу 1500 грн.
Консультації КМН, ДМН, професорів 0 грн.
Стаціонарне Лікування базовий пакет від 2000 грн
Стаціонарне Лікування стандартний пакет 3500 грн
Стаціонарне Лікування оптимальний пакет складається індивідуально
Стаціонарне Лікування розширений пакет складається індивідуально
Стаціонарне Лікування комплексний пакет складається індивідуально
«Торпедо» 6000 грн.
«Підшивка» 8000 грн.
«Кодування» авторське 6000 грн.
Блокада з провокацією 10000 грн.
Лікування без відома питущого телефонуйте
Імплантація «Підшивка» Нарко-блокатора - 3 місяці 10000 грн.
Імплантація «Підшивка» Нарко-блокатора - 6 місяців 18000 грн.
Детоксикація стаціонарна
Базова 2000 грн.
Стандарт 3500 грн.
Оптимальна складається індивідуально
Розширена складається індивідуально
Комплексна складається індивідуально
Детоксикація амбулаторна
Базова 1500 грн.
Стандарт 2500 грн.
Оптимальна составляется индивидуально
Розширена складається індивідуально
Закріплююча протиалкогольна терапія
Лікування без відома питущого телефонуйте
Блокада з провокацією 10000 грн.
«Кодування» авторське 6000 грн.
«Підшивка» 8000 грн.
«Торпедо» 6000 грн.Від 6000 грн


Вміст:

 1. Вступ
 2. Що таке кодування від алкоголізму
 3. Як відбувається
 4. Методи:
  • по Довженко
  • класичний гіпноз
  • психофармакологічний
  • 25- й кадр
  • бінарна блокада
  • з провокацією
  • медикаментозне
 5. Види кодування в клініці ДетоксПлюс
 6. ВисновокКодування від алкоголюКодування від алкоголізму — загальна назва низки заходів по «перепрограмуванню» організму, направлене на негативне сприйняття будь-яких доз алкоголю. Виконується з метою формування стійкої відрази до спиртного через психологічну компоненту. Це високоефективна процедура, здійснима по декількох методиках, вимагаючих високого рівня підготовки нарколога. Наявність такого фахівця — показник рейтингу клініки.

Консультація безкоштовно

+38 (096) 0000 911
Що таке кодування від алкоголізму

Психологічне кодування від алкоголю — комплексне безмедикаментозне, лікування, що включає:

 1. Навіювання — поступову зміну переконань у відношенні до алкоголю, в ході яких людина кардинально змінює свою свідомість і стає переконанною непитущою особистістю.
 2. Емоційно – стресова психотерапія. Шляхом дії на емоційну сферу проводиться корекція переживань пацієнта. Нагнітаються і вселяються не лише позитивні емоції, але і негативні, перш за все — страх до алкоголю. Із страхом формується сильна відраза, аж до психосоматичної реакції нудоти та блювоти.
 3. Умовно-рефлекторну терапію — направлену на закріплення нових стереотипів поведінки. Дозволяє виробити потрібний умовний рефлекс — відраза або повна байдужість до алкоголю.

Володіння інструментами емоційно-стресової терапії дозволяє позбавити від алкоголізму без лікарських препаратів. Успіх кожного сеансу багато в чому залежить від харизми лікаря, готовності та бажання людини кинути пиячити, довіра та безумовна віра спеціалісту, що проводить терапію.

Як відбувається

Кодування від алкоголізму повинно проводиться лише з відома пацієнта в ліцензованій медичній установі, що має певну атестацію. Спосіб кодування підбирається наркологом виходячи з конкретного випадку. Встановлюються причини алкоголізму, психотип пацієнта, алкогольний стаж та інше. Психологічне навіювання подібного роду виконують виключно в стані ремісії. За декілька днів до терапії має бути повна відмова від алкоголю.

Перед початком психологічного кодування від алкоголізму пояснюються принципи лікування. З'ясовуються протипоказання.

Етапи:

Алкогольна детоксикація організму. Проводиться в стаціонарі, передбачає проведення медичних процедур, прискорюючих вихід етилового спирту та його метаболітов. Пацієнту ставляться крапельниці з розчинами дезінтоксикантів, проводиться класична медикаментозна терапія алкогольного отруєння.

Вибір методики психологічного програмування. Знаходиться в компетенції нарколога, підбирається індивідуально. Для цього визнається першопричина алкоголізму (спадковість, перенесена втрата, потрясіння, хронічний стрес, депресія, не здорове оточення, ін.)

Проведення сеансів емоційно-стресової психотерапії. Кількість і тривалість сеансів визначається лікарем. Реабілітація. Психологічна підтримка. Групи анонімних алкоголіків.

Отримайте безкоштовну консультацію!

+38 (096) 0000 911

Які кодування бувають

Методи психологічного кодування від алкоголізму:

По Довженко

Проводиться в наркологічній клініці за 1 сеанс. Важлива умова — усвідомлене бажання пацієнта позбавитися від залежності. Полягає у занурення хворого в стан форсованого гіпнотичного трансу на 5 хвилин, під час яких спеціаліст встановлює «програму» на повну відмову від алкоголю. Занурення в гіпноз виконується різко та швидко. Навіювання короткими чіткими фразами, масивно, безапеляційно.

Класичним гіпнозом

Відрізняється від Довженко технікою виконання навіювання. Занурення і вихід із стану транса повільне, плавне з класичними гіпнотичними формулами. Сеанс гіпнозу триває близько 40 хвилин. Застосовується для групової та індивідуальної терапії. Потрібно до 10 сеансів.

Психофармакологічне кодування

Класичний гіпноз із застосуванням психотропних препаратів, прискорюючих настання трансу, що прискорює навіюваність.

Кодування 25-м кадром

Використання спеціального нейтрального відеоряду, в якому присутній 25-кадр антиалкогольної тематики. Несвідоме сприйняття інформації моделює твереза поведінка.

Бінарна блокада

Комбінація декількох методів для досягнення більш стійкого та тривалішого результату.

Кодування з провокацією

Після сеансу кодування проводиться контрольовані прийом невеликих доз спиртного. Відстежуються виражені негативні реакції з наданням необхідної медичної допомоги.

Медикаментозне

Введення препаратів, порушуючих утилізацію токсичного етанолового метаболіта (ацетальдегіда). В результаті його накопичення розвивається стан інтоксикації, що супроводжується хворобливими відчуттями. Формується рефлекторна відраза до спиртного.

Вирішили закодуватися від алкоголю? Шукаєте досвідченого нарколога? Телефонуйте нам прямо зараз! ДетоксПлюс: ліцензовані методики кодувань.

Методи кодування в клініці ДетоксПлюс

В нашій клініці успішно реалізується психологічне і медикаментозне кодування.

 1. По Довженко.
 2. Класичний гіпноз.
 3. Психофармакологічне.
 4. Бінарна блокада.
 5. Провокаційна.
 6. Кодування дісульфірамом.

Висновок

Серед різноманіття методів треба вибрати найбільш відповідний. Зважившись на кодування, відповідально підійдіть до вибору фахівця. ДетокПлюс буде надійним партнером у вашому твердому бажанні назавжди повернутися до тверезого способу життя.

Дзвоніть прямо зараз!

+38 (096) 0000 911Умови лікування у клініці
Дипломи і сертифікати
Часті питання
Чи можна за допомогою гіпнозу вилікувати алкоголізм?

Одним гіпнозом не можна. Потрібен комплекс заходів щодо усунення фізичної та психічної залежності. Але застосування гіпнозу здебільшого дуже форсує одужання. Кодування гіпнозом часто призначається пацієнтам, яким протипоказано медикаментозне кодування. А також під час проведення техніки «Подвійного блоку» для посилення ефекту «підшивки».

Як відбувається кодування від алкоголізму

Медикаментозне «кодування» полягає у введенні в організм препарату, що викликає стійку відразу від алкоголю протягом тривалого часу. До них відносяться дисульфірам та налтрексон. Психологічна кодування — це методи психологічного переформатування свідомості пацієнта абсолютне неприйняття спиртного.

Чим небезпечне кодування від алкогольної залежності?

Кодування (медикаментозне та психотерапевтичне) – радикальний та швидкий метод лікування алкоголізму. Після якого за дотримання умов абсолютної тверезості жодних наслідків не виникає. Небезпечно під час кодування приймати спиртне у будь-якому вигляді, дозі, навіть найменшій, це може призвести до непередбачуваних наслідків. Що пояснюють пацієнтові перед початком терапії.

Скільки міститься в організмі кодування від алкоголю?

Термін медикаментозного кодування від алкоголю залежить від дозування блокатора. Психологічної - встановлюється індивідуально за узгодженням з пацієнтом. Він може тривати від шести місяців до трьох років. Визначитись з оптимальним терміном кодування допоможе нарколог.