м. Київ, вул. Кирилівська 103

Тема тривоги та депресії зараз дуже актуальна у зв'язку з величезним навантаженням на психіку людини внаслідок таких глобальних психотравмуючих подій, як всесвітня пандемія та війна. Всі ми зараз щось втрачаємо, і ці втрати треба пережити. Всі ми певною мірою відчуваємо зараз тривогу, всім нам потрібна психологічна допомога. У багатьох людей цей стан набуває хворобливих рис і переростає в класичну депресію і вимагає допомоги професійних психіатрів та психотерапевтів.

Лікар невролог

Вища лікарська категорія
Кандидат медичних наук
18 наукових публікацій
Проводить терапію всіх видів неврологічних патологій
Досвід роботи 39 років

Доктор медичних наук, професор.

Вища лікарська категорія з психіатрії.

Вища лікарська категорія з психотерапії.

Фахівець із медичної психології.

805 наукових публікацій, 12 монографій, 4 підручники для медичних ВНЗ, 6 клінічних посібників.


Практичний психолог

Вища категорія
5 наукових публікацій
Проводить психодіагностику, психологічну корекцію, патопсихологическое дослідження, діагностика особистісних якостей.
Досвід роботи 42 роки

Наші переваги


Наші лікарі - професіонали найвищого рівня.

24/7 медперсонал у закладі

Комфортний стаціонар

Лабораторні та інструментальні обстеження

Великий спектр сучасних методів лікування

Наше щире бажання допомогти пацієнтам

Ціна та послуги

Консультації
Первинна 1000 грн.
Повторна 800 грн.
Сеанс психотерапії 1000 грн.
Сеанс гіпнозу 1000 грн.
З виїздом додому (без маніпуляцій) 1800 грн.
Патопсихологическое дослідження 1000 грн.
Консультації КМН, ДМН, професорів телефонуйте
Психотерапія
Консультація первинна 1000 грн.
Консультація повторна 800 грн.
Сеанс психотерапії 1000 грн.
Патопсихологічне дослідження 1000 грн.
Сеанс гіпнозу 1000 грн.
Сеанс формакогіпнозу 1500 грн.
Стаціонарне лікування базовий пакет 1000 грн.
Стаціонарне Лікування стандартний пакет від 2000 грн
Стаціонарне лікування оптимальний пакет складається індивідуально
Стаціонарне лікування розширений пакет складається індивідуально
Стаціонарне лікування комплексний пакет складається індивідуально
Консультації КМН, ДМН, професорів звоните
Стаціонарне лікування - психіатрія, психотерапія
Стаціонарне лікування комплексний пакет складається індивідуально
Стаціонарне лікування розширений пакет складається індивідуально
Стаціонарне лікування оптимальний пакет складається індивідуально
Стаціонарне Лікування стандартний пакет від 2000 грн
Стаціонарне лікування базовий пакет 1000 грн.


  1. Депресія – визначення
  2. Види депресій за походженням
  3. Види депресій за ступенем тяжкості
  4. Небезпека депресивних станів
  5. Страх і тривога
  6. Як лікувати тривожний розлад?
  7. Лікування депресій та тривожних станів 
  8. Переваги амбулаторного та стаціонарного лікування в DetoxPlus


Тема тривоги та депресії зараз дуже актуальна у зв'язку з величезним навантаженням на психіку людини внаслідок таких глобальних психотравмуючих подій, як всесвітня пандемія та війна. Всі ми зараз щось втрачаємо, і ці втрати треба пережити. Всі ми певною мірою відчуваємо зараз тривогу, всім нам потрібна психологічна допомога. У багатьох людей цей стан набуває хворобливих рис і переростає в класичну депресію і вимагає допомоги професійних психіатрів та психотерапевтів.

Що таке депресія

Депресія – порушення емоцій, яке характеризується стійким зниженням настрою, негативним мисленням за принципом «все погано», зниженням продуктивності мислення, втратою здатності отримувати задоволення і відчувати радість (ангедонію), порушеннями сну та апетиту, порушеннями поведінки від повного знерухомлення (депресивний ступор) до рухового збудження (тривожна ажитація).

Види депресій за походженням

Ендогенні – розвиваються у межах таких складних психічних захворювань як шизофренія, біполярний розлад та епілепсія. На них ми не будемо зупинятися, ці стани докладно описані в інших розділах.

Екзогенні, які у свою чергу поділяються на:

Реактивні депресії - розвиваються у відповідь на якийсь психогенний фактор, що має для людини велике особистісне значення, як смерть близької людини, розлучення з коханим, втрата роботи, втрата майна і таке інше, втрата фізичного здоров'я (реакція на тілесне захворювання).

  • Депресії внаслідок ендокринних патологій, таких як: гіпотиреоз, клімактеричні розлади, цукровий діабет та багато інших.
  • Депресії на тлі органічних патологій головного мозку, таких як: судинні порушення, віддалені наслідки черепно-мозкових травм, контузій, нейроінфекцій, інтоксикацій, новоутворень головного мозку тощо.

Види депресій за ступенем тяжкості

Депресія як порушення адаптаційно-пристосувальних реакцій. Має зазвичай незначну вираженість та невелику тривалість. Найчастіше не призводить до дезадаптації людини у суспільстві і не виключає соціальну активність індивіда. Лікування проводиться в амбулаторному режимі без госпіталізації, необхідні планові регулярні консультації психотерапевта та психолога.

Депресія невротичного рівня. Виразність симптомів середня та значна. Приводить до порушення соціальної активності людини та дезадаптації у суспільстві. Такі пацієнти найчастіше знаходяться вдома, не бажають виходити на вулицю та уникають спілкування. Зазнають страхів перед відкритими просторами, скупченнями людей, страх смерті або «збожеволіти». Часті напади панічних атак. Часті суїцидальні думки. Потребує професійного лікування, бажано в умовах стаціонару.

Депресії психотичного рівня. Депресія з найбільшою вираженістю симптомів, що супроводжується порушеннями мислення та сприйняття з виникненням маячних ідей та галюцинацій. В основному галюцинації слухові, нюхові, смакові, тактильні. Порушується вольова активність: повне знерухомлення (ступор) або хаотичне збудження. За такої тяжкості депресії висока ймовірність суїциду. Людина потребує невідкладної психіатричної допомоги та лікування у профільному стаціонарі.

Чим небезпечні депресивні стани?

— У стані депресії людина втрачає можливість продуктивної життєдіяльності, знижується професійна ефективність, можлива втрата бізнесу чи роботи.

  • Порушується спілкування з близькими, родичами, друзями та соціумом загалом. Людина замикається на свої проблеми.
  • Знижується апетит аж до повної відмови від їжі з можливим фізичним виснаженням і смертю.
  • Можливий суїцид чи навіть так званий «розширений суїцид», коли людина, яка страждає на депресію, вбиває не лише себе, а й членів своєї родини.

За клінічною картиною депресії відрізняються великою різноманітністю: тривожна, тужлива, апатична, астенічна, маскована і так далі. Перелічувати всі різновиди депресій та описувати їх особливості немає потреби у цій оглядовій статті.

Що таке страх та тривога ?

Депресія ніколи не буває відокремленою. У людини, яка страждає на депресію, завжди є елемент тривоги. Щоб розібратися з поняттям "тривога", спочатку потрібно дати визначення, що таке "страх".

Страх - найсильніша, найархаїчніша, фундаментальна емоція людини. Основна характеристика страху - його предметність. Тобто термін «страх» застосовується лише до конкретних явищ, подій, предметів. Якщо страх несвідомий, безпричинний і безпредметний, то ця емоція визначається іншим терміном – «тривога».

Тривога - стан безпричинного внутрішнього занепокоєння. Негативно забарвлена ​​емоція, з відчуттям невизначеності, очікуванням негативних подій. Тривога виникає або з незначних приводів або взагалі не прив'язана до якихось подій, тобто безпредметна. Рівень тривожності є характерологічною особливістю темпераменту та структури особистості кожної людини.

Від взаємовідносин цих двох емоцій, депресії та тривоги, і залежатиме клінічна картина стану у кожного конкретного пацієнта. З усіма тонкощами стану пацієнта, постановкою правильного точного діагнозу та складання ефективного плану лікування повинні займатися кваліфіковані профільні фахівці – психіатри та психотерапевти.

Як лікувати тривожний розлад?

Залежно від тяжкості стану – амбулаторно чи стаціонарі хорошої психіатричної клініки. У досвідчених фахівців галузі психічного здоров'я (психіатрів, психотерапевтів, психологів). Це надійно, комфортно, та зручно (коли все ввімкнено). Лікування тривожних розладів займаються психіатри, психотерапевти і психологи клініки DetoxPlus.

Лікування депресій та тривожних станів

Будь-який вид депресій є ознакою порушення балансу нейромедіаторів, тому одного зусилля волі недостатньо, щоб вийти із цього стану. Людина довго перебуваючи з засмученою психікою неминуче виснажує свої фізичні та ментальні ресурси. Які самостійно відновити вкрай складно, а в деяких випадках неможливо.

Затягування з терапією лише посилює ситуацію. Подібні стани лікуються комплексно, послідовно, із застосуванням медикаментозних засобів та методів психотерапії, у профільному відділенні або амбулаторно залежно від тяжкості стану. Особливо, коли тривожність та депресія існують разом, а це більшість випадків.

Скільки коштує лікування депресії та як найкраще лікувати депресію. Зверніться до фахівців експертного рівня до клініки з гарною репутацією. Це виключить ймовірність лікарської помилки, гарантує успішність терапії, прискорить одужання, а отже скоротить витрати і дозволить швидше повернутися до нормального життя!

Переваги амбулаторного та стаціонарного лікування в DetoxPlus

  • Провідні спеціалісти столиці (психіатри, психотерапевти, психологи);
  • Європейські стандарти психіатричної та психотерапевтичної допомоги;
  • Якісні амбулаторні консультації найкращих фахівців із можливістю курації стану пацієнта в домашніх умовах.
  • Сучасний стаціонар, гарне обладнання, повне медикаментозне забезпечення.
  • Комфортне проживання (1 та 2-місні палати, повноцінне харчування, уважний медичний персонал).

Найкраще лікування депресії, стаціонар клініки DetoxPlus.

Умови лікування у клініці
Дипломи і сертифікати