м. Київ, вул. Кирилівська 103

Лікування наркоманії

Лікування наркозалежності у Києві є нагальною проблемою. Рівень наркоманії у столиці великий та має тенденцію до збільшення. При цьому кількість державних клінік такого профілю, з кожним роком скорочується. Нерідко люди, вперше зіткнувшись із подібною проблемою, просто не знають куди звернутися. Основні питання – де знайти хорошого спеціаліста та надійну установу повного циклу лікування наркоманії у Києві? І якою є ціна за лікування від наркоманії?

«ДетокПлюс» — провідний наркологічний центр у Києві, з найкращим стаціонаром, компетентними спеціалістами експертного рівня та клінічно обґрунтованими програмами лікування. Лікуємо будь-який вид наркоманії. Давно та успішно. Проводимо консультації для залежних та співзалежних. Мотивуємо на лікування. Виконуємо детоксикацію, знімаємо ламання (синдром відміни). Проводимо імплантацію (підшивку) наркоблокаторів. Надаємо психотерапевтичну підтримку на всіх етапах лікування наркоманії.

Лікар психіатр, нарколог, магістр психології

Вища лікарська категорія
Головний аддіктолог НМПУ
2 наукових публікації
Лікування всіх видів хімічних і нехімічних залежностей: алкоголізм, наркоманія, ігроманія, інтернет-залежність, інші види аддикцІй.
Досвід роботи 22 роки

Доктор медичних наук, професор. Професор Кафедри загальної, дитячої, судової психіатрії та наркології НУОЗ України ім. П.Л. Шупика.

Вища кваліфікаційна категорія з психіатрії.

Вища кваліфікаційна категорія з наркології.

Вища кваліфікаційна категорія з медичної психології.

Понад 100 наукових публікацій, 4 монографії, 2 підручники та 5 наукових посібників для

Доктор медичних наук, професор.

Вища лікарська категорія з психіатрії.

Вища лікарська категорія з психотерапії.

Вища лікарська категорія з медичної психології.

Нарколог, судово-психіатричний експерт.

Понад 150 наукових публікацій, зокрема монографії, навчальні


Зміст:

  1. Вступ
  2. Наркоманія: статистика
  3. Як формується наркозалежність
  4. Ознаки вживання наркотиків
  5. Етапи лікування наркоманії
  6. Психотерапевтичні методи
  7. Анонімне лікування: ДетоксПлюс
  8. Вартість лікування наркоманії у Києві
  9. Висновок


Цікавить лікування наркоманії в Києві? Підійдіть відповідально до вибору клініки Залежність від наркотиків — серйозне захворювання, лікування якого повинно відбуватися у ліцензованій установі, що має свій стаціонар, палати інтенсивної терапії, штат фахівців та сучасну матеріально-технічну базу. Цим вимогам повністю відповідає наша клініка. Ми лікуємо від: метадону, амфетаміну, солей і інших  видів наркотиків.

Статистика про наркоманіі:

Відповідно до Всесвітнього доповіді УНП ООН про наркотики, опублікованій у 2019 році — 35 млн. чоловік у світі страждають від ускладнень, пов'язаних з вживанням наркотиків, і тільки одна людина з семи отримує лікування. 76% смертей від наркотиків в світі пов'язані зі вживанням опіоїдів.

За даними МВС у 2018 році в Україні проживало близько півмільйона наркоманів, з них 300 тисяч ін'єкційних. 171,6 тис. осіб вживали наркотики регулярно, з них 5 тис. — діти до 18 років. У великих містах більше наркоманів, наша столиця не виняток.

При такій статистиці, необхідне серйозне державне фінансування медичних установ, що займаються лікуванням наркоманії. Замість цього ми маємо 7 тисяч ліжко-місць в державних наркодиспансерах на всю країну — при 72 тисячах зареєстрованих наркозалежних.

Тому лікування наркоманії у приватних наркологічних центрах далі стає все більш затребуваним. Воно доступне, більш професійно, комфортно та анонімно. Що важливо для збереження репутації пацієнта.

Як розвивається залежність від наркотиків

Споживання наркотиків починається з добровільного бажання спробувати щось незвичайне та отримати нові враження. Молодь та підлітки куштують наркотики за компанію, під тиском приятелів, які вживають заборонені речовини регулярно. Дорослі приймають психостимулятори у прагненні впоратися з життєвими проблемами. Згодом збільшують дозу прийому, тим самим переходячи на регулярне вживання.

Систематичне надходження в організм наркотичної речовини є головною причиною виникнення толерантності. Для отримання колишнього ефекту незабаром буде потрібна більша доза.

Розвиток наркоманії проходить у кілька стадій. Наркотики не обов'язково приймаються щодня. Це може відбуватися по вихідним, після отримання доходу, при певних обставинах. У будь-якому випадку буде спостерігатися певна система, неминуче призводяща до зміни реактивності організму. Епізодичний прийом незабаром переходить у регулярний. Стадії наркоманії:

Перша — розвиток психічної залежності.

  • Усвідомлене прагнення отримати «кайф»;
  • Заплановане вживання наркотиків;
  • Виправдання своєму бажанню «покайфувати»;
  • Пошук відповідного оточення «за інтересами»;
  • Неможливість розслабитися без психоактивних речовин.

У кінці 1 стадії починається розвиток толерантності, спостерігається збільшення дозування, що вимагається для отримання бажаних відчуттів. Формується відповідний стиль життя, знайомства, інтереси, свій сленг, переваги. З простої цікавості та бажання бути в тренді розвивається наркоманія.

Друга — формування фізичної залежності.

  • Втрата контролю над своєю поведінкою (агресія, неадекватність);
  • Конфлікти у родині, втрата друзів, проблеми з навчанням, роботою;
  • Матеріальні труднощі (крадіжки, борги, кримінальні дії);
  • Нерозбірливість у статевих зв'язках (небажана вагітність, ЗПСШ);
  • Проблеми зі здоров'ям. Напади абстиненції, інфекції, гепатит, ВІЛ.

На цієї стадії самостійно відмовитися від вживання наркотиків вже неможливо. Без спеціалізованого лікування наркоманії ситуація буде далі розвиватися тільки за єдиним сценарієм — від менших доз до більших, від слабких наркотиків — до більш важких.

Третя — важких фізіологічних змін.

  • Вживання дози заради вживання;
  • Постійна потреба в наркотичній речовині;
  • Використання будь-яких методів для видобутку нової дози;
  • Особистісна деградація, втрата моральних цінностей;
  • Втрата сенсу життя, розрив з соціумом, суїцидальні думки.

На цій стадії організм повністю залежить від психоактивних речовин. Мозок вже не в змозі самостійно регулювати нейрохімічний баланс, для цього йому потрібна чергова порція наркотику. Практично всі залежні на цієї стадії приречені на загибель від передозування або ускладнень, що виникли на фоні пристрасті. Врятувати людину, та повернути її до повноцінного життя може лише ранній початок лікування наркоманії. Важливо вчасно виявити проблему.

Отримайте безкоштовну консультацію!

+38 (096) 0000 911

Ознаки вживання наркотиків

Поведінкові:

  •  Непередбачувана зміна настрою;
  •  Неохайність, байдужість до зовнішнього вигляду;
  •  Проведення часу в сумнівних компаніях;
  •  Часті втечі з дому без попередження;
  •  Уникнення спілкування з родичами;
  •  Пропуски занять з незрозумілих причин;
  •  Втрата інтересу до навчанні, роботи, сім'ї;
  •  Брехливість, фінансові проблеми, борги;
  •  Постійні прохання та вимоги дати грошей;
  •  Пропажа грошей та цінностей з дому.

Фізіологічні:

  • Блідість шкірних покривів, схуднення;
  • Розширення / звуження зіниць;
  • Безпричинне перезбудження, гіперактивність,
  • Безсоння або тривалий «мертвецький» сон;
  • Незв'язна, безглузда мова, балакучість;
  • Відсутність апетиту, що чергується з обжерливістю;
  • Хронічний кашель, нежить, темний наліт на язиці;
  • Порушення координації рухів, дезорієнтація.

Очевидні:

Шприци, голки, пляшечки, поява перманганата калію, розчинників.

Сліди від ін'єкцій, гематоми, нариви в зоні поверхневих вен.

Невідомі таблетки, порошки, смоли, упаковки певних ліків.

Бинти, просочені коричневою масою, закопчені ложечки.

Лікування наркозалежності: етапи

У наркологічній клініці ДетоксПлюс практикують клінічно обгрунтовану комплексну програму лікування наркоманії. Вона складається з етапів:

  1. Визнання своєї наркозалежності. Метод психологічної інтервенції. Перший крок у вирішенні проблеми — це її визнання та дача добровільної згоди на лікування. Під час первинної консультації (зазвичай на дому) за підтримки родичів досвідченому наркологу вдається переконати пацієнта почати терапію.
  2. Повне обстеження. Комплексна діагностика включає лабораторний скринінг, інструментальні методи та консультацію вузьких фахівців.
  3. Детоксикація організму. Паралельно з обстеженням починається курс детоксикації (класичний детокс, УШОД), проводиться підтримуюча терапія. Купірується синдром відміни (ломки), стабілізується стан пацієнта. Ставляться багатокомпонентні в / венні крапельниці. На цьому етапі проводиться підшивка від наркотиків.
  4. Психотерапевтична допомога. З'ясування першопричини, призведшої до наркоманії. Консультації психолога та психіатра. Аналіз емоційного стану пацієнта, складання індивідуального плану психокорекції.
  5. Реабілітаційно - протіворецідівний. Мета цього етапу — запобігти рецидив хвороби та навчити пацієнта стримувати пориви до вживання заборонених речовин. Відновлення здоров'я та соціального статусу. Повернення до повноцінного життя. Тривалий етап, проходження повного курсу якого, вважається завершеним лікуванням. Далі пацієнта тільки спостерігають.

Психологічні методи

Детоксикація організму спрямована на усунення фізичної залежності. Для повного зцілення від наркоманії необхідний тривалий курс консультацій психотерапевта наркологічного профілю. Наша клініка практикує клінічно доведені ефективні немедикаментозні методи лікування наркоманії.

Когнітивно-поведінкова терапія

Суть методу полягає у допомозі пацієнту вибратися з порочного кола «патологічне мислення — патологічна поведінка». Направивши думки людині, а також вчинки, в позитивне русло. Завдання терапії — підвищення самооцінки, позбавлення від усталених негативних переконань, вселення твердої впевненості у власних силах щодо подолання залежності.

«12 кроків»

Ефективна універсальна програма позбавлення від будь-якого виду залежності. Спрямована на духовне переорієнтування. Поетапна психотерапія за допомогою активного спілкування членів спільноти видужуючих залежних (групи анонімних наркоманів). Мета — визнання своєї проблеми, звернення до деякої «вищої сили» для зцілення, відшкодування шкоди, завданої іншим людям, на фоні залежності та донесення свого позитивного досвіду іншим.

Гіпноз

Гіпнотерапія — додатковий метод лікування психологічної залежності від наркотичних речовин. Доцільність та тривалість курсу якої визначається психотерапевтом індивідуально. При грамотному підході сеанси гіпнозу здатні суттєво прискорити процес одужання.

Анонімне лікування наркоманії

Анонімність наркологічної допомоги передбачена законодавством України. Конфіденційність необхідна перш за все для психологічного комфорту пацієнта. Такі проблеми не прийнято афішувати. ДетоксПлюс гарантує:

Повну анонімність, збереження лікарської таємниці на усіх етапах лікування.

Відсутність постановки на облік в наркодиспансер.

Не розголошення імені та діагнозу пацієнта (виняток: офіційний запит з правоохоронних органів).

Вартість лікування наркоманії: ціна в Києві

Наркологічна клініка в Києві ДетоксПлюс —лікування наркоманії за індивідуальною програмою. Перевірені методики, стійкий результат.


ПослугаЦіна у грн.
Детоксикація (стаціонар) (добу)від 2000 грн
Ультрашвидкий детокс (УШОД) повний курс15000 грн
Тестування на наркотики по сечі + консультація нарколога1200 грн
Первинний прийом фахівця (нарколога / психіатра).1000 грн
Консультація при надходженні до стаціонарубезкоштовно

Ціни та послуги

У вартість стаціонарного лікування включено:

  • консультація нарколога;
  • проживання в комфортній палаті;
  • цілодобовий медичний нагляд;
  • пакет медикаментозної терапії;
  • базовий пакет фізіотерапевтичних процедур;
  • стандартне харчування.

 * Лабораторна та інструментальна діагностика — оплачується окремо.

Висновок

ДетоксПлюс — кваліфікована наркологічна допомога на всіх етапах. Від детоксикації до реабілітації. Ліцензія. Ваше здоров'я в надійних руках.


Дзвоніть прямо зараз!

+38 (096) 0000 911

Дипломи і сертифікати
Часті питання
Чим лікувати наркозалежність?

Наркозалежність лікують у наркологічній клініці медикаментозними та психотерапевтичними методами. Без допомоги професіоналів вилікувати наркоманію неможливо. У стаціонарі використовуються методи медикаментозної терапії: детоксикація, УБОД, симптоматична терапія, седативна терапія, знеболювальна терапія; різні види психотерапії: когнітивно-поведінкова, психодинамічна та ін. Після проходження курсу специфічного лікування, пацієнту показано медико-психосоціальну реабілітацію.

Скільки коштує курс лікування наркоманії?

Вартість лікування наркоманії зумовлює тривалість перебування пацієнта у стаціонарі. А також кількістю лікувальних заходів, які будуть надані пацієнту. До них відносять медикаментозне та психотерапевтичне лікування, фізіотерапевтичні процедури, харчування, догляд та проживання, лабораторна та інструментальна діагностика. З цінами на лікування від наркоманії у нашій клініці ДетокПлюс можна познайомитись на сайті.

Скільки часу потрібно на лікування наркоманії?

Класична детоксикація триває два-три тижні. Ультрашвидка опіоїдна детоксикація (УБОД) - швидший метод очищення від наркотиків. За 6-8 годин організм повністю очищають від наркотичної речовини. На цьому лікування не закінчується. Для повного позбавлення залежності в подальшому пацієнту знадобиться курс психотерапії та період реабілітації. Тривалість цих етапів лікування є індивідуальною.

Як довго відновлюється організм після наркотиків?

Організм наркомана дуже швидко виснажується. На щастя, після припинення вживання наркотичної речовини та виведення її з організму синтез природних ендорфінів може відновитися. За певних умов. Необхідна детоксикація, яку проводять у наркологічній клініці. Під час якої організм повністю очистить від токсичних стимуляторів. Зазвичай цього потрібно 5 – 12 днів. При УБОД цей період скорочується до 8-10 годин.