м. Київ, вул. Кирилівська 103

Комфортний стаціонар

Наш стаціонар це спеціалізоване відділення, де надають комплексну медикаментозну та психотерапевтичну допомогу пацієнтам, які страждають на будь-яку форму порушень психічного здоров’я. До нас звертаються люди, що страждають на депресію, тривогу, розлади нічного сну, порушення пам’яті та інтелекту, судомні напади, галюцинації, різні види залежностей.

Вони отримують кваліфіковану консультацію фахівців з багатолітнім досвідом роботи : психіатра, психотерапевта, невролога, нарколога, психолога та ін. Під час цієї консультації деталізується стан пацієнта, визначається діагноз та розробляється найбільш оптимальний план лікування. Багато пацієнтів, що знаходяться в гострій фазі хвороби, потребують на початковому етапі стаціонарного лікування. Пацієнт перебуває під цілодобовим наглядом медичного персоналу, що дає можливість контролювати психічний стан та життєві показники пацієнта у будь-який час доби.

Тільки в умовах спеціалізованого відділення можна надати повноцінну кваліфіковану допомогу людині, яка страждає на розлади психіки середнього та важкого ступня. Після завершення етапу стаціонарного лікування та стабілізації психічного стану людини можна перейти до амбулаторного лікування з подальшим, за необхідності, прийомом лікарських засобів у домашніх умовах та плановими консультаціями спеціалістів.

Наш стаціонар має зручні палати на 1, 2 та 4 місця з душем та вбиральнею, зручними функціональними ліжками з ортопедичними матрацами. Харчування триразове. Стаціонар зонований відповідно до стану пацієнта. Медичний персонал чергує цілодобово.

За необхідністю можуть бути проведені лабораторні та інструментальні дослідження: електрокардіографія, електроенцефалографія, доплерографія, УЗД, КТ, МРТ, та інше. Також, окрім психіатра, психотерапевта, нарколога Вас можуть оглянути лікарі інших спеціальностей: невролог, кардіолог, гастроентеролог, терапевт, хірург та інші.


Стаціонар ДетоксПлюс, Київ. Цілодобова допомога. Індивідуальні програми. Великий досвід. Анонімно.

Телефонуйте прямо зараз!

096 0000 911