м. Київ, вул. Кирилівська 103

Який найефективніший метод лікування алкоголізму?

Який найефективніший метод лікування алкоголізму?

Пристрасть до спиртного руйнує сім'ї, ставить хрест на кар'єрі, підриває здоров'я, призводить до деградації та смерті. Тому алкоголізм слід лікувати незалежно від стадії. На питання, який найефективніший метод лікування алкоголізму однозначної відповіді не існує, все індивідуально. Завдяки професійній наркологічній терапії, що складається з комплексу методів, можна позбавити людину алкогольної залежності.

Центр Детокс Плюс здійснює повний цикл лікування та реабілітації від алкогольної залежності.

Лікування алкоголізму: методи

Детоксикація

Алкогольний детокс — це комплекс заходів, вкладених у виведення етанолу та її токсичних продуктів розпаду з організму. Процедура полегшує стан абстиненції та нормалізує роботу внутрішніх органів. Виведення із запою та зняття інтоксикації може проводитися як у стаціонарі, так і вдома. Перший випадок кращий, оскільки наркологічне відділення має ширші можливості, що на користь пацієнта.

Детоксикація займає 3 – 10 діб. Пацієнту ставлять спеціальні крапельниці з розчинами дезінтоксикантів, гепатопротекторів, антиоксидантів, серцевих, судинних препаратів, вітамінів та інше. У цей період за його фізичним та психоемоційним станом спостерігають лікарі (нарколог, психіатр). На цьому етапі з алкогользалежним починає працювати психотерапевт.

Пацієнта мотивують подальшу терапію. Складається індивідуальний план наркологічного лікування.

Метод кодування

Кодування - це група заходів "перепрограмування", спрямованих на формування стійкого неприйняття спиртного у будь-яких дозах. Ефективний спосіб, що включає елементи навіювання, емоційно-стресову та умовно-рефлекторну психотерапію.

Методи кодування від алкоголізму бувають:

  1. За Довженком;
  2. Класичний гіпноз;
  3. Психофармакологічний;
  4. "25 кадр";
  5. Бінарна блокада;
  6. Кодування провокацією;
  7. Медикаментозний (дисульфірам).

У наркологічному центрі ДетоксПлюс, Київ реалізується психологічні та медикаментозні методи кодування від алкоголю.

Реабілітація: 12 кроків

Усі методи кодування від алкоголю показали свою високу ефективність у руках кваліфікованого спеціаліста. Окремо від них стоїть групова психотерапія. Ефективність співдружності анонімних алкоголіків АА доведена практично. Це спільноти людей, об'єднаних спільним бажанням позбавитися алкоголізму, які надають одна одній у боротьбі за тверезий спосіб життя всіляку підтримку. Такі групи, зазвичай, утворюються при наркологічних реабілітаційних центрах. Програма «12 кроків» - це універсальний спосіб позбавлення будь-якої залежності.

Методи лікування пивного алкоголізму нічим не відрізняються від звичайного. З тією різницею, що психічна залежність від пива формується раніше та лікувати його важче. Також цей доступний слабоалкогольний напій при безконтрольному вживанні може призвести до серцевих та печінкових проблем («баварське серце», «пивна печінка»). Також спричинити порушення репродуктивного розвитку у хлопчиків підлітків.

Найефективніший метод лікування алкоголізму

Це комплексна терапія у ліцензованій наркологічній клініці. Лікування будь-якої залежності процес відповідальний та кропіткий. Найкраще його довірити професіоналам.